AktualityDominikániDominikánská rodinaKontaktyJubileum 800 let

Řád kazatelů

Historie

Dokumenty

Liturgie

Dominikáni v médiích

Řád

Světci

Místa

Dominikánská rodina

Další

CZ EN   >>

Kontakty kláštery
Psi Páně - dokument
Web 800 let historie
Růženec
Nekrolog

 

Další pořady za účasti dominikánů

Sváteční slovo provinciála dominikánů Benedikta Mohelníka

Sváteční slovo k Adventní době, odvysílané Českou televizí na 2. neděli adventní, 10. prosince 2017. Zhlédnout jej můžete na stránkách ČT.

Ranní úvaha Benedikta Mohelníka. Stopy dobra.

Dušičková ranní úvaha fr. Benedikta Mohelníka, odvysílaná ČRo Vltava 1. listopadu 2017. Poslechnou si ji můžete na stránkách ČRo Vltava.

Primiční mše dominikána Petra Justina Dvorského

Reportáž z primiční mše svatou bratra Justina, kterou odvysílala Česká televize v rámci Křesťanského magazínu 2. října 2016. Zhlédnout ji můžete na stránkách ČT.

Sváteční slovo dominikána Jindřicha Poláčka

Sváteční slovo k Adventní době, odvysílané Českou televizí na 1. neděli adventní, 29. listopadu 2015. Zhlédnout jej můžete na stránkách ČT.

Na palubě života

Bratr Egýd OP, člen slovenské provincie a děkan Cyrilomětodějské teologické fakulty v Olomouci, v cyklu pořadů České televize Cesty víry. Zhlédnout jej můžete na stránkách ČT.

Večer pod lampou - Vánoce 2014 (HD)

Bratr Jindřich Poláček jako host v diskusním pořadu Štefana Hriba na téma Vánoce. Zhlédnout jej můžete na stránkách rtv.sk (Rozhlas a televízia Slovenska)

Dominikán Jindřich OP - Svatost

První ze série videí vytvořených Arcidiecézním centrem pro mládež v Olomouci u příležitosti Roku zasvěceného života. Zhlédnout je můžete na youtube.com.